KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 8616010
nr 861 6010
Teckningar
3 st, signerad. , 22x25, 25x25, 33x23
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 november 2013
kl 18:14:33
150 kr
350 kr
450 kr